Novinky

pátek, 23 srpen 2019 09:01

Oprava fasády LBD Česká Třebová

Od konce května 2019 naše společnost opravuje fasádu Lidového bytového družstva v České Třebové. Jedná se o zhotovení strojních omítek a následnou povrchovou úpravu fasádní omítkou. Součástí zakázky je také oprava a nátěr kamenného soklu a klempířské práce.

O letošních prázdninách naše firma realizovala stavební úpravy v Mateřské škole u Stadionu v České Třebové. Soušástí rekonstrukce byla také výměna 5 oken, pokládka koberce a PVC a další práce.

Během letních měsíců července a srpna roku 2019 došlo k rekonstrukci sociálního zařízení v budově Základní školy Nádražní v České Třebové v ulici Komenského. Tuto rekonstrukci realizovala naše firma. 

Naše společnost se stala vítězem výběrového řízení na celkovou revitalizaci vnějšího pláště budovy druhého stupně, školní jídelny a tělocvičny ZŠ Habrmanova. Tato zakázka byla částečně hrazena Státním fondem životního prostředí ČR. Zbývající nemalou část pak hradilo Město Česká Třebová.

Naše společnost v letošním roce dokončila náročnou rekonstrukci interiéru pobočky Komerční banky v Moravské Třebové, která probíhala za provozu banky, což přinášelo mnohá úskalí nejen našim zaměstnancům, ale také zaměstnancům Komerční banky, především vzhledem k důrazu kladenému na bezpečnost, ale také na vysokou kvalitu, která je pro Komerční banku samozřejmostí.

 

Na přelomu roku 2017/2018 naše firma realizovala celkovou rekonstrukci rodinného domu včetně zateplení a půdní vestavby.