1Půdní vestavby na klíč - Naše firma Vám zhotoví kompletní půdní vestavbu ze sádrokartonu dle Vašeho přání, od značek Knauf nebo Rigips. Používání sádrokartonových konstrukcí v půdních vestavbách má několik velkých předností. Především lehkost (nepřetěžování nosných konstrukcí), malý objem (nedochází ke zmenšování obytného prostoru), absorpci vlhka (v případě potřeby pohlcuje či vylučuje ze svého sádrového jádra vodní páry, čímž optimalizuje vlhkost vzduchu v obytném prostoru). A v neposlední řadě jejich ekologická a zdravotní nezávadnost. Zajištění projektové dokumentace a stavebního povolení je samozřejmostí.

2Sádrokartonové konstrukce - Rádi Vám ze sádrokartonu zhotovíme jakýkoliv praktický či designový prvek. Příčky zvukově nepropustné, tepelně izolační nebo dělící. Předstěny zvukově nepropustné, tepelně izolační. Podhledy snížené (zmenšení objemu vytápěného vzduchu), zvukově nepropustné, tepelně izolační. Světelné rampy, obklady pilířů a sloupů, krycí prvky.

3Sádrokartonové konstrukce s požární odolností - Jsme držiteli certifikátu pro realizaci sádrokartonových konstrukcí s požární odolností, dle požárně bezpečnostního řešení a technologických listů dodávaných jednotlivými výrobci, podle potřeby dodržení doby požární odolnosti takzvané EI či REI.

 

4Bezpečnostní sádrokartony - Jsme držiteli certifikátu pro zhotovování a montáž bezpečnostního sádrokartonu od firmy Rigips, materiál Habito, jehož systém je certifikovaný i pro oddělování bezpečnostních úseků v bankách.

 

5Minerální podhledy - Naše firma je držitelem montážních certifikátů od výrobců minerálních podhledů AMF, Armstrong, Rockfon a další.

 

6Montáž konstrukcí Fermacell - Jsme také držiteli certifikátu pro montáž veškerých konstrukcí od firmy Fermacell – příčky, předstěny, podhledy, podlahy. Výhody materiálu Fermacell jsou shodné s výhodami sádrokartonových desek. Vzhledem k tomu, že Fermacell je sádrovláknitá deska, je jeho další výhodou vyšší pevnost. Nevýhodou je naopak o něco vyšší cena.

 

7Vnější použití deskových materiálů - Deska Aquapanel od firmy Knauf je vynikajícím materiálem s nulovou nasákavostí, nulovou tepelnou roztažností a skvělou mechanickou odolností. Z této desky Vám rádi zhotovíme jakékoliv vnější konstrukce, jako jsou například provětrávané sokly starších budov, vnější předstěny, provětrávané fasády. Na tuto desku Vám rádi naneseme jakoukoliv povrchovou úpravu, dle Vašeho přání.

 

8Realizujeme systémové i nesystémové suché podlahy od mnoha výrobců a dodavatelů na českém trhu. Nespornou výhodou suchých podlah je lehkost (nezatěžování nosných konstrukcí) a suchý proces při výrobě - možnost okamžité pokládky podlahových krytin (odpadá časová prodleva s vysycháním).

 

9Sádrokartonové konstrukce akustické: Na přání zákazníka jsme schopni zhotovit jakoukoliv příčku, stěnu či předstěnu, ať už s akustickým útlumem, nebo akustickým odrazem, tak aby nevznikly ozvěna či dozvuk.

 

Naše firma se ve svém oboru zaměřuje především na kvalitu práce, individuální péči o zákazníka a kompletnost služeb.

Při realizaci staveb používáme výhradně materiály renomovaných výrobců za účelem dosažení co nejvyššího standardu kvality.

Za tímto účelem jsou také proškolováni naši zaměstnanci dodavateli výše zmíněných materiálů.

Jsme proto držiteli mnoha certifikátů pro montáže:

zateplovacích systémů, zdicích materiálů mnoha tipů, suché výstavby, minerálních izolací, hydrizolačních systémů, elektroinstalací, topných systémů, výplní stavebních otvorů, montáž konstrukcí s požární odolností, montáž výplní stavebních otvorů s požární odolností


 

 

Zajímá Vás cena stavebních prací? Snažíme se, aby byla pro Vás vždy příznivá, a lze ji individuálně domluvit i dle rozsahu stavebních prací. Vybíráte z více stavebních firem? Kontaktujte nás, kromě vysoké kvality vám dokážeme nabídnout i výhodnou cenu.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | mobil: +420 777 817 726   |    poptávka