Rekonstrukce bytových jader

Dále provádíme kompletní rekonstrukce bytových jader včetně rekonstrukce koupelny v panelových i cihlových domech včetně zajištění statického posudku, zpracování 3D grafického návrhu včetně kladečského plánu pro obkladače. V případě rekonstrukcí jsou samozřejmostí stavební práce, pokládky dlažeb, obkladů, elektro práce a sádrokartonářské práce.

Rekonstrukce bytového jádra je tedy logickým krokem, který nejenže zvýší hodnotu Vašeho bytu, ale především zlepší kvalitu Vašeho bydlení.

 

Rozvody požární vody

Provádíme kompletní rozvody požární vody včetně dodávky hydrantů a hasících přístrojů, na které zajišťujme pravidelné revize. Dle platných požárních předpisů je nutné instalovat protipožární ucpávky při přechodu z jednoho požárního úseku do druhého. Naše firma je držitelem oprávnění montáže požárních těsnění a ucpávek od společnosti Hilti. 

 

Provádíme kompletní rekonstrukce rozvodů vody a odpadů v bytech, rodinných domech, obytných domech a průmyslových objektech. Dodáváme a montujeme solární ohřevy TUV a bazénů pro Vaše rodinné domy, ohřívače na TUV pro byty, domy, firmy, jak elektrické tak plynové - Ariston, Dražice, Quantum, Junkers, Karma, Vaillant, AEG, Tatramat, Stiebel Eltron. Provádíme výměny starých zásobníků TUV v bytových domech za nové ohřívače, ocelové i deskové, včetně demontáže a likvidace starých zásobníků.

 

Výměna vodoměrů a stupaček

Provádíme výměny stupaček vody a odpadu v bytových domech včetně výměny vodoměrů, dodáváme a montujeme střešní žlaby, svody a dešťové vpusti, včetně možnosti jejich vyhřívání. Pro průmyslové objekty a firmy nabízíme rozvody stlačeného vzduchu včetně filtrů a kompresorů, dodáváme neutralizéry a čerpadla na kondenzát.

 

Plyn - rozvody plynu

Provádíme rozvody plynu v bytech, domech i v celých areálech v ocelovém, měděném a plastovém potrubí, rekonstrukce starých rozvodů plynu v bytových domech od plynoměru až po spotřebiče. Při rekonstrukcích je samozřejmostí kompletní dodávka včetně stavebních prací. Přípojky od HUP do všech objektů z plastového i ocelového potrubí, přeložky HUP a plynoměru při rekonstrukcích před objekt dle projektové dokumentace a revize.

 

Dodáváme a montujeme plynové horkovzdušné jednotky do hal, skladů a dílen, provádíme připojování a výměny plynových spotřebičů - kotle, sporáky, topidla, ohřívače, výměny starých sporáků za nové včetně dopravy nového a odvezení starého. Nabízíme vypracování projektové dokumentace se souhlasem RWE, samozřejmostí je vypracování revizní a tlakové zprávy. Nově instalované plynové spotřebiče Vám seřídíme, zprovozníme, na všechny dodané spotřebiče zajišťujeme pravidelný servis a údržbu.


 

Zajímá Vás cena vodoinstalačních prací? Snažíme se, aby byla pro Vás vždy příznivá, a lze ji individuálně domluvit i dle rozsahu vodoinstalačních prací. Vybíráte z více stavebních firem? Kontaktujte nás, kromě vysoké kvality vám dokážeme nabídnout i výhodnou cenu.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | mobil: +420 777 817 726   |    poptávka